FILTRY I KATEGROIE

Filtry

Polecane

Granatowa shopperka

Granatowa shopperka

Kolor niebieski jest wyjątkowy i pasuje do wielu zestawów kolorystycznych. Ciemny odcień niebieskiego, czyli kolor granatowy, chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Kochamy go przede wszystkim za uniwersalność. Zarówno ubrania w tym kolorze, jak i dodatki pozwalają tworzyć bardzo różnorodne stylizacje. Wbrew pozorom outfity z wykorzystaniem granatu wcale nie muszą być nudne, klasyczne i bez wyrazu. Wystarczy dobrać granatowe dodatki, by stworzyć ciekawą stylizację, w której każda kobieta poczuje się jak milion dolarów. Przykładem takiego dodatku jest granatowe shopperka. Mimo że jest ona w klasycznym stylu, przez jej fason stylizacja staje się bardzo modna.

Dlaczego warto zdecydować się na granatową shopperkę?

Śmiało można stwierdzić, że granatowa shopperka powinna się znaleźć w garderobie każdej kobiety. Przede wszystkim jest to dodatek bardzo uniwersalny, który sprawdzi się w naprawdę wielu stylizacjach. Możesz ją zakładać zarówno do sportowych outfitów, jak i tych o bardziej casualowym charakterze. Granatowa shopperka to nie tylko modny, ale też bardzo pożyteczny dodatek. Każda z prezentowanych tutaj torebek charakteryzuje się przede wszystkim dużą pojemnością, dzięki czemu możesz przechowywać w nich nie tylko najpotrzebniejsze przedmioty jak telefon, portfel i klucze, ale też mniejsze zakupy – w końcu jest to torebka, która została stworzona z myślą o shoppingu! Na funkcjonalność shopperki wpływa także obecność przegród i kieszonek w komorze, co pozwala utrzymać w jej wnętrzu nienaganny porządek.

Z czym nosić shopperkę w odcieniach koloru niebieskiego?

Możliwości tworzenia stylizacji z niebieską shopperką w roli głównej jest naprawdę wiele, choć dodatek w tym kolorze najlepiej prezentuje się w towarzystwie klasycznych kolorów. Do granatowej torebki typu shopper dobieraj więc ubrania w kolorze czarnym, czerwonym lub białym – w ten sposób możesz stworzyć stylizację nawiązującą do nurtu marynistycznego, czyli kojarzącego się z morzem i plażą. Odcieni niebieskiego jest wiele – niezależnie od tego, czy wybierzesz ciemny granat, czy też coś jaśniejszego, taka torebka z pewnością odświeży Twoją garderobę!

Niebieska, granatowa shopperka – nie tylko na zakupy

Choć shopperka powstała z myślą o zakupach, nie jest to torebka, która sprawdzi się wyłącznie podczas wyprawy do centrum handlowego. W Albina Torebki prezentujemy modele, które z powodzeniem można zabrać do pracy. Proponujemy shopperki w różnych odcieniach niebieskiego, dzięki czemu każda z pań może dobrac dla siebie idealną torebkę. Granatowa shopperka, z uwagi na fakt, że jest utrzymana w eleganckim kolorze, świetnie sprawdzi się jako element bardziej eleganckiej, biurowej stylizacji. Jest też na tyle pojemna, że możesz w niej zmieścić dokumenty, ale też drugie śniadanie.